poniedziałek, 21 kwietnia 2014

GGGGGRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wziąwszy sobie i w pięknym stylu skasowawszy listę ulubionych blogów ze strony głównej, po czym próbowawszy sobie poradzić w sposób następujący:
1. dodawszy gadżet pod tytułem "moja lista blogów"  (się dodaje elegancko),
2. dodawszy najbardziej ulubione blogi ze wszystkich obserwowanych  (się nie dodaje bardzo nieelegancko),
3. próbowawszy dodać wszystkie obserwowane blogi i guzik z pętlami dwoma, (się nie dodaje i już.....)
stwierdzam, że diabli mnie tu wezmą zaraz i zostanie mokra plama!

CZY JEST NA MOJA GŁUPOTĘ JAKAŚ RADA?? JAK MAM ODZYSKAĆ ULUBIONE I ODWIEDZANE PRZEZ MŁA BLOGI NA STRONIE GŁÓWNEJ?????

HELP!!!!

14 komentarzy:

 1. Wejdź do kogoś kto ma dużo Twoich ulubionych i wchodź na poszczególne blogi na stronę główną i kopiuj link i wklejaj w gadżet. nie znam innego.
  Ty psujo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wszelki wypadek podsyłam Ci mój :
  http://domija.blogspot.com/
  może to też sposób ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nosz mordę-dać babie komp. Ni wiem jak, może zmien przegladarke

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie w Internet Explorer wiele gadżetów nie działa, dlatego korzystam z Firefoxa, gdzie wszystko działa bez problemu...
  Pozdrawiam,
  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za rady drogie koleżanki, ale nie działa:( Nosz, chyba mnie weźmie za chwile coś... próbowałam w Explorerze i w Mozilli i nic. Gadzet "lista blogów" się dodaje, ale do gadzeta to już niestety nic - wprowadzam blogi, które chce mieć na liście, klikam dodaj, miesza się wszystko tak jakby się dodawało, po czym okno się zamyka.... otwieram zatem ponownie mój blog, a tam i owszem lista blogów jest, ale pusta :(

  OdpowiedzUsuń
 6. ja te dzisiaj grzebie od rana w ustawieniach i cos sie niektore niezbyt dzialaja. moze blogger cos "ulepsza" u siebie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzy razy tak sobie narozrabiałam, niestety nie znam skutecznego sposobu na odzyskanie listy. Laik ze mnie i psuja:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana bardzo mi przykro, ale nie umiem pomóc ...
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie działa. Nawet w Mozilli..... Dodaje się gadżecik, ale do gadżecika już dodać się nic nie chce:( Poszperałam co nieco, i wydaje się że nie ja jedna mam taki problem - kilka osób zwracało się do Bloggera z prośbą o rozwiązanie, ale Blogger chyba sam nie zna odpowiedzi bo milczy jak zaklęty!

  OdpowiedzUsuń
 10. deZeal, no to nie koniec świata przecież; wszystko ładnie Ci się wyczyściło i masz świetną okazję, żeby od nowa wziąć się za ulubieńców;)
  Osobiście na przeglądarkach innych niż Google Chrome się nie znam. Może zainstaluj ją sobie, będziesz miała wszystko w jednej firmie, i a nuż coś odzyskasz?
  Zawsze potrafisz mnie rozśmieszyć;) Pozdrówka

  OdpowiedzUsuń
 11. No nie wiem, nie wiem... Długo mnie nie było więc nie wiem czy mam się odzywać czy juz raczej nie... :)))
  Swoja droga współczuję, jak ja nie nienawidzę spsutych kompów i tego wszystkiego co w nich się może spsuć, łącznie ze wszystkimi stronami które są niezbędne do funkcjonowania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem co tam sobie Kobito porobiłaś, ale ja i tak wiem, że jestem Twoją "ulubioną" ;))) i Ci się będę tu pojawiać nawet jeśli na bocznym pasku mnie nie znajdziesz . Blogger to straszny mieszacz, sam się gubi w swoich "usprawnieniach", więc się nie martw. pewnie za jakiś czas wszystko samo wróci do normy. Buziaki. MM

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam wejść na stronę web.archive.org i tam zobaczyć czy jakiś screen jest z tego okresu i wszystko się wyjaśni ;)

  OdpowiedzUsuń