piątek, 29 lipca 2011

One Lovely Blog Award

(To my English speaking blogging friends, please read the English version under the blog award picture)

Kilka dni temu zostałam z niewiadomych mi przyczyn wyróżniona przez moje dwie blogowe koleżanki, Mirelkę i Emocję. Dziękuję Wam bardzo, bardzo! Wyróznienie owo wiąże się oczywiście z pewnbymi regułami, które - jak to często bywa - niniejszym mam zamiar... złamać. W oryginale należy oczywiscie podziękować ofiarodawcy (co niniejszym uczyniłam), powiedzieć o sobie 7 rzeczy (co nastąpi poniżej) oraz nominować do nagrody 16 blogów, przy czym nie można nominować osoby, od któej wyróżnienie się otrzymało. I tu następuje bunt :) Nagroda owa bowiem jest już dośc popularna, i wielu blogom została już przyznana. Dlatego zdecydowałam, że wyróżnię 6 blogów: 3 polskie i 3 zagraniczne. A oto i one:

Kategoria A - blogi polskie:


Kategoria B - blogi pisane po angielsku (i moje ostatnie odkrycia, baaaardzo uzależniające :)


Proszę się częstować (nagroda do skopiowania i wklejenia u siebie na blogu poniżej). A, i nie zapomnijcie poinformować nominowanych przez siebie blogów i przyznanej im nagrodzie w komentarzach:)

A teraz 7 prawd (hehehe) o mnie:
1. Jestem niepoprawnym i totalnie niereformowalnym śpiochem (czy ktoś jeszcze uważa, że najlepszy sen to ten nad ranem???? No grzech się budzić po prostu, hahaha)
2. Obrażam się na cały świat, jeśli coś jest nie po mojej myśli (przynajmniej vonZeal tak twierdzi),
3. Moje ulubione danie to czekolada, a właściwie wszystko co słodkie oprócz cukru (w postaci cukier kryształ znaczy się).
4. Śpię z Dionizym (no wiem, że nie powinnam, ale nic na to nie poradzę, że pies w wyrku być musi, nawet jak vonZeal ledwo się mieści:)
5. Uwielbiam Marmite :)
6. Będąc młodym i nieopierzonym dziecięciem kochałam się do szaleństwa w Joeyu Tempescie z Europe :)
7. Próbuję zrzucić 10 kilo ciałka i ponoszę sromotną porażkę (patrz punkt 3).

To tyle:) Miłego weekendu:)
A few days ago, for reasons I really don't understand at all, I was awarded this ONE LOVELY BLOG AWARD by my two blogging friends: Mirelka and Emocja. Dear friends, thank you soooo much:). The award comes (as they often do) with a few rules, which (as it often happens) I am just going to... break :)  Originally, the rules were as follows:
1. say a pretty thank you (with a cherry on the top and some sprinkles) to the bloggers you received the award from (which I have already done),
2. write 7 things about yourself (which I am going to do)
3. pass the award to another 16 blogs (you can't nominate the blogger you received the award from). And here I'm going to lead a mutiny :) The award I'm talking about is already quite popular, which means that quite a few blogs I would normally nominate, have already been awarded it. Therefore, I have decided that I will nominate 6 blogs only: 3 Polish ones, and 3 American-English ones. And the winners are..........

Category A - blogs written in Polish


Category B - blogs written in English (my latest discoveries..... LOVE!!!)


Enjoy! Please copy the award photo and place it on your blog, and don't forget to inform the bloggers you nominate of their award in their comment boxes:)

And now the 7 truths (hahaha) about myself:
1. I am a terrible and totally incurable sleeper and I strongly believe that the best part of your beauty sleep is in the morning :)
2. I sulk if something is not going my way (at least vonZeal (my partner) says so, but I would strongly disagree, and I think it is he that sulks a lot:), especially when I chose the paint colour, furniture and other bits and bobs, and keep a tight rein on his photographic equipment expenditure),
3. My favourite food is chocolate (or should I say anything that is sweet really, with the exception of sugar itself (on its own I mean:) )
4. I sleep with Diesel (my dog). Ok, I know some people say it is not healthy, but I couldn't disagree more...  My dog has to sleep with me, full stop, even if vonZeal has to sleep in the dog basket :)
5. I love Marmite!
6. As a young and quite stupid girl I was deeply in love with Joey Tempest from the superband EUROPE :) (red face....)
7. I am trying to loose about 10 kilos and failing terribly (see number 3) :)

Hope you all have a great weekend:):):)

7 komentarzy:

 1. bardzo prosze i fajnie,ze sia zabawilas w te 7 punktow bo usmialam sie bardzo:)))
  punkt 3 i 7 to ja! ale z tego co widze,a raczej czytam u innych jest nas wiecej ahahah
  punkt 2 bardzo kobiecy;)
  punkt 4 -vonZeal to musi byc fajny gosc,ze sie na to godzi :))
  punkt 6-czy to ten z dlugimi wlosami? a co do Marmite...nigdy nie jadlam,az takie dobre?
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Emocjo:) vonZeal rzeczywiscie fajnym gościem jest, hahaha, no ale jakie on ma wyjście? Musi się godzić i już :) Ewentualnie może spać na podłodze :):):) Jeśli chodzi o punkt 6 to wiesz, eeee, oni wszyscy mieli długie włosy wtedy.... ten mój to był ten co śpiewał:) Marmite - jak mówi reklama - albo się kocha, albo nienawidzi. Ja kocham i uważam że pycha. Ci co nienawidzą, uważają, że obrzydliwe.
  Buziolki i jeszcze raz dziękuję za nagrodę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lofe ju normalnie-dziękuję za wyróżnienie. My cały czas dwupak-wrrrrrr.
  Najbardziej mnie boli teraz ząb, a powinno co innego.
  No nic, uzbrajam się w cierpliwość.
  ps-jak się wstawia linki aby przerzucało na inne blogi?
  buziole

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję Agentko :-)
  Miłej niedzieli

  OdpowiedzUsuń
 5. oj ta czekolada..tez ją kocham...a kilogramy.....powodzenia:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za wyróżnienie - miło mnie niezmiernie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sleep is wonderful and I would like to extol the pleasures of an afternoon nap! My dog would like to sleep in my bed also, but he is a real space hog.

  Thank you for visiting earlier today! I am delighted by your very sweet comments and I am your new follower as well. I will certainly enjoy all of your beautiful pictures :) ~ Yvonne

  OdpowiedzUsuń